Dowcipy są najlepszym sposobem aby poprawić sobie i bliskim humor
- ponad 100 kategorii
Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Mamy najlepsze Opisy GG do komunikatorów. 15.000 najlepszych Opisów na GG... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Znajdziesz w serwisie życzenia urodzinowe, imieninowe, świąteczne, ślubne, sylwestrowe... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Wierszyki są najlepszym sposobem aby wyrazić słowami wiele pięknych rzeczy naszym bliskim... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe

Najlepsze w kategorii: Wierszyki (1731) Najlepsze w kategorii: Wierszyki (1731)
Dodał: Lena333 [4]
Jesteś moim światłem, które delikatnie wdziera się w zimne korytarze wypełnione pustką serc. Maleńką iskierką, powoli wygasającej nadziei na lepsze jutro. Bezustannie napajasz mnie dziwnym uczuciem, które pozwala mi przetrwać szarą rzeczywistość, jaką jest życie - uczuciem miłości.
7.44
Dodał: Marta_ [55]
Nie mam do Ciebie żalu,
ja Ciebie rozumiem.
Ale innego chłopaka,
kochać nie umiem.
7.27
Dodał: NullCia [1]
Nie wiem o co poszło,
Nie wiem o jaką rzecz.
Ty powiedziałeś - żegnaj, a ja powiedziałam - cześć.
I poszedłeś z uśmiechem na twarzy, a ja w oczach miałam łzy.
Lecz musisz mi uwierzyć, że dla mnie istniejesz tylko Ty.
7.21
Dodał: Marta_ [55]
Kocham się w Tobie bez nadziei,
czasem po nocach szlocham.
Chociaż wiem, że to bez sensu,
to jednak nadal Cię kocham.
6.97
Dodał: Paulinax [4]
Moje serce cicho puka,
Moje oko Ciebie szuka,
Moje usta szepczą skromnie:
- Jeśli kochasz, napisz do mnie.
6.94
Dodał: Admin [18284]
Na podstawie art. 11 kodeksu miłości skazuję Cię na dożywotnie umieszczenie Cię w moim sercu... Wyrok jest prawomocny. Bardzo za Tobą tęsknię.
6.87
Dodał: Dagunia87 [3]
Dla mnie szczęście nie istnieje, bo mym szczęściem byłeś Ty. Dzisiaj Ciebie tutaj nie ma - pozostały gorzkie łzy.
6.78
Dodał: Dagunia87 [3]
Czegoś mi brak - czegoś pięknego. Dotyku ust, uśmiechu Twego. Twych czułych pieszczot słodkich jak miód, oczu kochanych, szeptu Twych słów.
6.77
Dodał: Marta_ [55]
W miłości nieważny jest wiek, nie ważne co mówią inni. Ci co się kochają, kochać się powinni.
6.72
Dodał: Admin [18284]
Jesteś najwspanialszą przyjaciółką, w całym ludzkim tłumie, ponieważ oprócz łez swoich, także mój smutek i łzy rozumiesz.
6.70
Dodał: Admin [18284]
Chciałabym zapomnieć o Tobie, chociaż nigdy nas nie było... Ale jak mam wymazać z pamięci to wszystko, co z Tobą związane było?
6.68
Dodał: Admin [18284]
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
6.64
Dodał: Admin [18284]
Ty nie wiesz, bo tego nie czujesz. Ty z miłości śmiejesz się. Ty innej usta całujesz. Ty innej szepczesz - kocham Cię. Lecz przyjdzie czas, że porzucisz ją, tak jak rzuciłeś mnie. I może wtedy wrócisz. Lecz ja Ci powiem - niestety chłpcze, spoźniłeś się.
6.62
Dodał: Acia [5]
Ciężko, ciężko żyć na świecie, kiedy płacze się i szlocha. Jeszcze ciężej żyć bez kogoś, kogo się tak mocno kocha .
6.62
Dodał: Admin [18284]
Jednego dotyku Twojego mi brakuje. Jednego nawet słowa prostego - dziękuję. Jednego całusa na do widzenia. Jednego dnia, by tuliły mnie Twoje dłonie. Nawet tego, gdy gładzisz delikatnie moje skronie. Jedynego w świecie uśmiechu, jedynych łez radości. Jedynego oddechu. Tak bardzo mi brakuje dni spędzonych z Tobą.
6.56
Dodał: Admin [18284]
Kocham Cię, choć moja miłość Cię nie obchodzi, a mimo to ja kocham i nikt mi w tym nie przeszkodzi.
6.56
Dodał: Admin [18284]
Bajka na dobranoc: Powiedz Jasiu mi na uszko, co tak dyma Ci o brzuszko? Oj, Małgosiu spytaj mamy, my to ptaszkiem nazywamy. To kogucik, co nie lata, ma go dziadziuś, brat, Twój tata. Powiedz Jasiu, czy źle zrobię, jak go złapię w rączki obie? Oj Małgosiu, zuch jest z Ciebie, będzie dobrze mu jak w niebie. Równie bosko będzie Tobie, jak majteczki ściągniesz sobie. Powiedz Jasiu, ale szczerze, jak się karmi takie zwierzę?
6.53
Dodał: natalka91 [2]
Idź sms-ku w drogę, bo ja nie mogę. Idź do drzwi, gdzie On śpi. A gdy będziesz blisko - ukłoń się nisko. Gdy dojdziesz do łóżeczka, to pocałuj go w usteczka.
6.52
Dodał: Admin [18284]
Kocham Cię dniami, kocham nocami. Kocham chwilami i godzinami. Jesteś miłością mojego życia, nie mam przed Tobą nic do ukrycia.
6.51
Dodał: Admin [18284]
Cicho płynie woda, jeszcze ciszej łza, nikt Cię tak nie kocha, jak Cię kocham ja. Cicho płynie deszcz, jeszcze ciszej łza, lecz pamiętaj kto Cię kocha, bo Cię kocham tylko ja.
6.47
1 2 3 4 5 6 7 ... 87