Dowcipy są najlepszym sposobem aby poprawić sobie i bliskim humor
- ponad 100 kategorii
Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Mamy najlepsze Opisy GG do komunikatorów. 15.000 najlepszych Opisów na GG... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Znajdziesz w serwisie życzenia urodzinowe, imieninowe, świąteczne, ślubne, sylwestrowe... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Wierszyki są najlepszym sposobem aby wyrazić słowami wiele pięknych rzeczy naszym bliskim... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe

Najlepsze w kategorii: Wierszyki (1731) Najlepsze w kategorii: Wierszyki (1731)
Dodał: Admin [18284]
Przyjaciel, to ktoś, kto pozwala mi być taką, jaka jestem i nie myśli, że jestem niespełna rozumu. Ktoś, kto z wyrazu mojej twarzy odczytuje, że potrzebuję porozmawiać o tym, co się dzieje lub nie w moim życiu. Udziela mi wsparcia bez osądzenia.
9.99
Dodał: Admin [18284]
Kiedy pora jest na spanie ja mam chętke na kochanie. I myśl jedna we mnie płonie - by pieściły mnie Twe dłonie. Usta czule całowały a dwa ciała się zjednały.
9.99
Dodał: Admin [18284]
Chcę Ci opowiedzieć... tak trudno wymówić te słowa. Bo widzisz... ja Ciebie... I znowu muszę od nowa. Czy słyszysz jak serce mi bije? Tak było, tak jest i tak będzie. Serca nie da się oszukać. Teraz już się nie wycofam. Bo widzisz... Ja Cię naprawdę bardzo kocham.
9.99
Dodał: Admin [18284]
Najgorzej jest być nikim dla kogoś, kto jest dla Ciebie wszystkim.
9.99
Dodał: Admin [18284]
Cześć! Przepraszam, że Cię niepokoję i w ogóle zawracam Ci głowę moimi błachostkami i na pewno tracisz przeze mnie swój wolny i cenny czas. Ale mam do Ciebie pewną dyskretną i bardzo ważną sprawę, która od pewnego czasu nie daje mi usnąć. Mam nadzieję, że nie sprawię Ci dużego kłopotu i co najważniejsze nie obrazisz się na mnie kiedy zadam Ci pytanie: czy nie masz przypadkiem wolnych i niepotrzebnych 15 groszy? Bo brakuje mi do lizaka.
9.99
Dodał: Admin [18284]
Wierzyłam Twoim słowom, lecz słowa uleciały. Wierzyłam Twoim ustom, lecz usta skłamały. Wierzyłam Twemu sercu, lecz serce rytm zmieniło. Wierzyłam, że mnie kochasz, lecz to nieprawdą było.
9.99
Dodał: Lena333 [4]
Jeśli kiedyś się z Tobą spotkam to moim największym marzeniem jest się z Tobą...
P
PR
PRZ
PRZE
PRZES
PRZESP
PRZESPAC ;)
PRZESPACEROWAĆ
9.99
Dodał: Marysia6125816 [1]
Jeśli lecieć - to do słońca.
Jeśli marzyć - to bez końca.
Gdy całować - to serdecznie.
A gdy kochać - to już wiecznie.
9.99
Dodał: Acia [5]
Pamiętaj o tęsknocie, o sercu Ci bliskim. Pamiętaj, że jest ktoś, dla kogo jesteś wszystkim.
9.99
Dodał: Admin [18284]
Jesteś bliską mi osobą, krótko mówiąc - kocham Cię. Chcę być zawsze tylko z Tobą, Twą bliskością cieszyć się. Pragnę patrzeć jak się śmiejesz i jak ronisz smutku łzy. Uwierz proszę, że istniejesz w moim sercu tylko Ty.
9.97
Dodał: Admin [18284]
Gdy Mikołaj się dobija, otwórz szybko daj mu w ryja. Wpuść do domu, urwij jaja, bij po zębach Mikołaja. Złam mu nogi i kręgosłup, niech nie wkurza innych osób.
9.97
Dodał: sylwusia [2]
Że Cię kocham - to fakt.
Że na zawsze - o tak.
Że od dawna - to wiesz.
Że Cię zdradzę - to też.
9.96
Dodał: Admin [18284]
Jesteś tym, co mam, tym, co kocham i tym, czego pragagnę. Więc całusków miliony ślę, bo naprawdę kocham Cię.
9.51
Dodał: Admin [18284]
Ten sms jest dla Ciebie, niech przytuli Cię w potrzebie. Niech on broni Cię od złego, da buziaka Ci słodkiego. Niech zastąpi Tobie mnie, kiedy nie widzimy się.
9.38
Dodał: Admin [18284]
Nigdy nie szukaj szczęścia w miłości, bo miłość to złudzenie. Kwitnie jak róża, przemija jak bajka a w sercu zostaje cierpienie.
9.21
Dodał: Zania16 [1]
Ty jesteś dla mnie całym światem i świecisz dla mnie co dnia jak słońce latem. Za moje złe słowa naprawdę żałuję i wiem ze na Ciebie nie zasługuję.
8.65
Dodał: Admin [18284]
Leżę w łóżku i myślę o Tobie. Czy było nam źle, czy dobrze? Jesteśmy od siebie tak bardzo daleko. Odcięci wstęgą - błękitną rzeką. Myślami czekam na każde Twoje słowo. Lecz Ty zostałeś dla mnie ozdobą. Ty jesteś jedyny, wspaniały i kocham Cię bardzo mój kochany. We śnie przyszedłeś do mnie. Czy wiesz co to dla mnie znaczy? Bo ja tęsknię ogromnie.Tak bardzo chciałabym Cię znów zbaczyć...
8.43
Dodał: Admin [18284]
Może jestem nieznośna, czasem dokuczliwa, ale przecież przy Tobie tak bardzo szczęśliwa.
7.91
Dodał: Admin [18284]
Daję Ci wszystko, daję Ci siebie. Pragnę to samo dostać od Ciebie.
7.79
Dodał: Admin [18284]
Chcesz dziś poczuć łono moje? Daj mi rączkę słońce moje. Pieść, dotykaj ruchaj, bzykaj...
7.65
1 2 3 4 5 6 ... 87