Dowcipy są najlepszym sposobem aby poprawić sobie i bliskim humor
- ponad 100 kategorii
Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Mamy najlepsze Opisy GG do komunikatorów. 15.000 najlepszych Opisów na GG... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Znajdziesz w serwisie życzenia urodzinowe, imieninowe, świąteczne, ślubne, sylwestrowe... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Wierszyki są najlepszym sposobem aby wyrazić słowami wiele pięknych rzeczy naszym bliskim... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe

Kategoria: Bożonarodzeniowe (78) Kategoria: Bożonarodzeniowe (78)
Dodał: Romantyczna [14]
Dziś Mikołaj strzelił focha, w święta te nas nie pokocha. Wysłał Elfa z życzeniami, bo prezenty ma do bani. Wręczam Tobie te życzenia - zdrowia i marzeń spełnienia.
5.68
Dodał: Romantyczna [14]
Dużo zdrowia i radości
w Twoim życiu niech zagości.
I prezenty, i śnieg biały,
by te święta urok miały.
Samych wzruszeń przy choince,
życzę Tobie i rodzince.
5.86
Dodał: wiolcia [3]
Anioł ostro w polu kima, bo za dużo wypił wina. A Mikołaj też nie lepszy, pije wódkę wszystko pieprzy. A choinka w chacie stoi , śmierdzi aż łeb boli.
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
5.18
Dodał: rastaman [1]
Boże Narodzenie już jest blisko tuż,
aby było piękne kalesony włóż.
Ułóż włosy jak do trumny,
niechże ojciec będzie dumny.
W tym dniu także nic nie jaraj
tylko karpia se wpierd....
Porusz temat polityki,
mów że złe są narkotyki.
I że czas obudzić się
i powiedzieć sobie - nie.
A gdy ktoś Ci w końcu powie,
że masz jednak dobrze w głowie,
I że w końcu zrozumiałaś,
powiedz mu że żartowałaś.
Że naprawdę jesteś inna,
pierd***ięta i dziecinna.
A na koniec wyjmij zioło,
niech im będzie też wesoło.
Puść kolejkę, pokaż gest
i niech wiedzą żeś the best.
6.33
Dodał: Lena333 [4]
Gorące życzenia świąteczne składają aniołki niegrzeczne.
5.49
Dodał: Admin [18284]
W dniu tak radosnym Świąt Bożego Narodzenia, pragnę Ci złożyć serdeczne życzenia. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, ile w karpiu ości.
5.69
Dodał: Admin [18284]
Niech choinka pachnie lasem, niech zwierzaki mówią basem. Niech w Twym domu radość gości, a w karpiu będzie mało ości.
5.68
Dodał: Admin [18284]
Prezentów bez liku i choinki do sufitu... Czyli świąt na 102 - tego życzę ja.
5.32
Dodał: Admin [18284]
Marzeń o które warto walczyć. Radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć.
9.99
Dodał: Admin [18284]
Szczęścia, zdrowia, powodzenia w dniu Bożego Narodzenia. Beczkę piwa, wiadra wódki by odgonić wszystkie smutki. 100 całusów na dodatek by smaczniejszy był opłatek.
5.92
Dodał: Admin [18284]
Zdrowia, szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości, nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana, a w sylwestra, pij do rana!
9.99
Dodał: Admin [18284]
Dużo prezentów, mało w życiu zakrętów! Dużo bombelków w szampanie i kogoś kto Ci zrobi śniadanie! A na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku!
5.68
Dodał: Admin [18284]
Na ten nadchodzący dzień piękniutki. Wszystkiego najlepszego życzą Ci makówki, karpik też Ci śle życzenia, a wraz z nimi pozdrowienia. Poczekaj na pierwszą gwiazdke, podziel się opłatkiem ze swą rodzinką, krewnymi, babcią i dziadkiem. Niech Ci 12 świątecznych potraw zasmakuje, jeśli nie 12 to 11 lub 10 do krzesła przykłuje. Napełnij swój brzuszek byś nie był dalej taki "maluszek". Spędź ten wieczór ze swymi bliskimi, żeby stali się dla Ciebie jeszcze bliższymi. Przeżyj te święta jakby były ostatnimi, spraw żeby były od ostatnich jeszcze lepszymi. Przypomnij sobie cały miniony rok, bo za niedługo zrobisz wielki skok. W sylwka będzie ludzi tłok, a przed Tobą cały nastepny rok. Więc 3-maj się ciepło. Niech kłopoty przed Tobą uklękną, bo w 4-rech literach je mamy i wszystko dobrze sobie poukładamy.
6.22
Dodał: Admin [18284]
W noc wigilijną, w blasku świec, melodia legend płynie w mrok, niech ci przyniesie radości moc i wiele szczęścia w Nowy Rok!
5.11
Dodał: Admin [18284]
Jak obyczaj stary głosi według ojców naszych wiary, pragnę złożyć Ci życzenia w dniu Bożego Narodzenia. Niech ta gwiazdka betlejemska, która świeci dziś o zmroku, doprowadzi Cię szczęśliwie do spotkania w Nowym Roku!
5.37
Dodał: Admin [18284]
Kiedy świąteczny stół się ugina, śpiewa kolędy cała rodzina. Na niebie pierwsza gwiazdka już świeci, niech Cię bogaty Mikołaj odwiedzi.
5.17
Dodał: Admin [18284]
Gdy nadejdą miłe Święta, niech ten wierszyk Ci przypomni, że o Tobie ktoś pamięta, ktoś kto w dali spędza Święta.
5.36
Dodał: Admin [18284]
Pięknie ubrana pachnie choinka, przy stole siedzi cała rodzinka i wszyscy razem życzymy ci szczerze, radosnych Świąt w miłości i wierze.
5.27
Dodał: Admin [18284]
Cudownych, białych, miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych, zdrowych świąt upływających we wspaniałej atmosferze, życzy...
5.62
Dodał: Admin [18284]
Jak bombka na choince i gwiazda na niebie, tak Bóg miłosierny zjawia się u Ciebie i daje Ci spokój, radość i wiarę w te Święta radosne, hojne, wspaniałe.
6.16
1 2 3 4