Dowcipy są najlepszym sposobem aby poprawić sobie i bliskim humor
- ponad 100 kategorii
Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Mamy najlepsze Opisy GG do komunikatorów. 15.000 najlepszych Opisów na GG... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Znajdziesz w serwisie życzenia urodzinowe, imieninowe, świąteczne, ślubne, sylwestrowe... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Wierszyki są najlepszym sposobem aby wyrazić słowami wiele pięknych rzeczy naszym bliskim... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe

Kategoria: Jubileuszowe (11) Kategoria: Jubileuszowe (11)
Dodał: Admin [18284]
W rocznicę ślubu życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.
5.03
Dodał: Admin [18284]
Róże są piękne, bo kwiaty mają. Lecz są nietrwałe, bo przekwitają. A Wasza miłość niech się rozwija, niech trwa na wieki i nie przemija.
5.08
Dodał: Admin [18284]
Szczęśliwej podróży do kolejnych jubileuszy. Niech dobry los się kłania w pas. Sto lat, sto lat jeszcze raz.
5.04
Dodał: Admin [18284]
To Wasza rocznica. Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągneliście w ciągu Waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój Waszej miłości i trwałości Waszego małżeństwa.
5.09
Dodał: Admin [18284]
Z okazji święta Waszego, życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości. Niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają. Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie.
5.09
Dodał: Admin [18284]
Z okazji godów, najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spokoju, pomyślności i zdrowia na dalsze lata wspólnego życia.
5.02
Dodał: Admin [18284]
W tak pięknym dniu, jakim jest rocznica Waszego ślubu, życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków, oraz doczekania w dostatku i zdrowiu złotych godów.
5.02
Dodał: Admin [18284]
W rocznicę ślubu życzę Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął.
5.00
Dodał: Admin [18284]
Z okazji jakże pięknych - ...Godów, życzymy Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.
4.99
Dodał: Admin [18284]
Niech dobry los się kłania w pas... Sto lat, sto lat, jeszcze raz! Niech ten Jubileusz Milowym będzie kamieniem. Czekamy następnych, Z wielkim w sercu Wzruszeniem.
5.03
Dodał: Admin [18284]
Xxx lat temu, przysięgaliśmy sobie wierność i miłość nieskończoną, w tym dniu ludzie dowiedzieli się, że zostałaś moja żoną. Przez te lata, całą swoją miłość na mnie przelewałaś, dzisiaj Ci dziękuję, że to mnie wybrałaś.
5.14
1