Dowcipy są najlepszym sposobem aby poprawić sobie i bliskim humor
- ponad 100 kategorii
Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Mamy najlepsze Opisy GG do komunikatorów. 15.000 najlepszych Opisów na GG... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Znajdziesz w serwisie życzenia urodzinowe, imieninowe, świąteczne, ślubne, sylwestrowe... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe
Wierszyki są najlepszym sposobem aby wyrazić słowami wiele pięknych rzeczy naszym bliskim... Opisy na gg, dowcipy, wierszyki, życzenia urodzinowe, kawały, wiersze, życzenia imieninowe

Kategoria: Ślubne (26) Kategoria: Ślubne (26)
Dodał: Admin [18284]
Gdy Was Bóg na niebie zbliży dziś do siebie, niech przy Was zostanie szczęście i kochanie.
5.05
Dodał: Admin [18284]
Dla cudownej pary, z najlepszymi życzeniami, by szczęście nie znało miary, by codziennie świeciło słońce, a Wasze uczucie było wyjątkowo gorące.
5.03
Dodał: Admin [18284]
Dzwony biją jak szalone, marsz weselny w uszach brzmi. Młody mężu przytul żonę, niechaj cała ziemia grzmi. Młoda żono przytul męża, Twej miłości barwny kwiat. Nie potrzeba Wam oręża, u stóp macie cały świat.
5.12
Dodał: Admin [18284]
Zdrowia, szczęścia, wina beczkę. Siedmiu synów i córeczkę.
5.18
Dodał: Admin [18284]
W dniu Twojego ślubu, Nie zakładaj klubu. Aby raźniej w życiu było, by się lepiej Tobie żyło. Również męża wspaniałego, troskliwego, kochanego. Maćka, Pawła lub Edwarda, Abyś była zawsze twarda. Te życzenia Ci dziś składam, Byś szczęśliwa była nadal. Wszystkiego najlepszego życzy...
5.04
Dodał: Admin [18284]
Gdy Was Bóg na niebie zbliżył dziś do siebie, niech przy Was zostanie szczęście i kochanie.
4.94
Dodał: Admin [18284]
Wszystko, co tylko miłe na świecie, wszystko, co tylko pomyślność wróży, niech się Wam w jedno ogniwo splecie i będzie szczęściem w życia podróży.
5.01
Dodał: Admin [18284]
Młodej Parze, Boże stwórz życie z najpiękniejszych róż! Dużo szczęścia, własnej chatki i tytułu mamy, tatki. Byście mieli tyle dziatek, ile razem macie latek. Małe, grube i pyskate, niech pilnują swego tatę, by nie zamknął ich na kłódkę, sam nie poszedł zaś na wódkę.
5.08
Dodał: Admin [18284]
Żyjcie miłością, niech łaska boska pomyślną dolą na dom Wasz spływa, nie znajcie nigdy, co smutek, troska, niech przyszłość Wasza będzie szczęśliwa.
5.04
Dodał: Admin [18284]
Żyjcie miłością, niech Łaska Boska, pomyślną dolą na dom Wasz spływa, nie znajcie nigdy, co smutek, troska, niech przyszłość Wasza, będzie szczęśliwa.
5.02
Dodał: Admin [18284]
Miłość od pierwszego wejrzenia, to dla niektórych, tylko marzenia. Wy datę ślubu już znacie i na noc poślubną czekacie.
5.01
Dodał: Admin [18284]
Powiedziałaś wreszcie TAK, to dla niego dobry znak. Miłości zaznajcie gorącej i przyjaźni się nie kończącej. Przyjaciółmi jesteście moimi, życzeniami obsypuje szczerymi.
5.10
Dodał: Admin [18284]
Wielu miodowych dni, Wspólnych radości bez trosk, Spełnienia wymarzonych chwil, Oby sprzyjał Wam los!
5.06
Dodał: Admin [18284]
Życzeń przesłanie, młodej parze: milczenie - to niepewność i strach, wiec kochani, nie róbcie tak! Nie milczcie, gdy Wam będzie źle, Takie życzenia Wam... śle.
5.02
Dodał: Admin [18284]
Jedną myślą żyjcie wzajem, i uczuciem jednym żyjcie, a ten świat nie Ziemią zwijcie, ale cudnym szczęścia Rajem.
4.97
Dodał: Admin [18284]
Szczęśliwa Młoda Paro - życzymy Wam w uroczystym dniu ślubu, miłości gorącej jak słońce, szlachetnej jak złoto, czystej jak łza, słodkiej jak miód oraz spełnienia pięknych marzeń i wspólnych planów.
5.04
Dodał: Admin [18284]
Z okazji ślubu, pragnę życzyć, wielu radosnych chwil, zrozumienia oraz gromadki wspaniałych dzieci.
4.98
Dodał: Admin [18284]
Wszystko co piękne na tym świecie, Wszystko co tylko szczęście wróży, Niech się Wam razem w jedno splecie, I będzie słońcem w życia podróży.
5.08
Dodał: Admin [18284]
Szlocha mama, szlocha tata, Łezki widać w oczach brata. Siostra też ze szczęścia płacze, A Pan młody? w górę skacze. I ogromnie się raduje!, Panna młoda mu wtóruje. Bo nim trzy kwadranse miną, Jedną staną się rodziną.
5.09
Dodał: Admin [18284]
Cieszcie się sobą małżonkowie, Po wszystkie dni Waszego życia, Których Bóg Wam użyczył, Bo taki jest Wasz udział w życiu i wspólnym trudzie, Razem dzielicie radość, smutek, prawo i obowiązki.
5.02
1 2